Slavnostní předávání vysvědčení vycházejícím žákům
V pátek proběhlo v zámecké kapli na zámku Hradiště slavnostní předávání vysvědčení žákům 9. ročníku za účasti rodičů. Vysvědčení a dárky předávaly třídní učitelky Mgr. Klára Švambergová a asistentka pedagoga Miroslava Kopáčková - 9.A, Mgr. Šárka Dědičová - 9.B a Mgr. Lucie Ceplechová - 9.C. S vycházejícími žáky se rozloučil pan starosta Bc. Robert Zelenka a ředitelka ZŠ Blovice Mgr. Jolana Rundová. Mezi hosty byly i všechny paní zástupkyně Mgr. Miroslava Březinová, Mgr. Lenka Markvartová a Mgr. Renáta Pelouchová, která s žáky 9.A nacvičila píseň Cesta a doprovodila je na kytaru při jejich rozloučení s rodiči. Šampionem školy byl vyhlášen Marek Šneberk z 9.B za vynikající prospěch a výborná umístění v různých olympiádách.
Mgr. Miroslava Březinová