Jaro ve školní družine
Jaro je v plném proudu a nás s dětmi čekalo několik významných událostí. Po velikonočních svátcích jsme si připomněli „Den země“. Povídali jsme si o naší planetě. Co jí škodí, jak ochránit přírodu kolem nás a jak nejlépe se chovat, abychom naši zemi ochránili pro další generace. Ve třídách jsme měli připravené pracovní listy a v areálu školy připravily paní vychovatelky naučnou stezku, kde jsme plnili úkoly k danému tématu.
Konec měsíce - 29. dubna jsme pak oslavili den čarodějnic. Paní vychovatelky připravily pro děti v areálu školy dobrodružnou stezku, na které děti převlečené do čarodějnických kostýmů plnily různé úkoly s drobnými odměnami. Největší odměnou pak pro všechny děti i rodiče bylo opékání špekáčků na ohništi v areálu školy mezi pavilony. Stejně jako v loňském roce se opeklo velké množství špekáčků, snědlo se úplně všechno a panovala skvělá nálada. Při pohledu na spokojené tváře dětí, jak baští opečené špekáčky nás utvrdilo, že se akce vydařila stejně jako počasí v tento den a těšíme se zase za rok.