2. ročník cyklo-orientačního závodu “zbloudilý basetík”

2. ročník cyklo-orientačního závodu “zbloudilý basetík”

V soboru 25. dubna se areál ZŠ Blovice zaplnil dětmi a jejich rodiči, kteří se přijeli zúčastnit druhého ročníku cykloorientačního závodu Zbloudilý basetík. Při prezenci všichni dostali mapu se zakreslenými kontrolami a měli čas si naplánovat svoji trasu. Po 10. hodině postupně vyrazilo 27 týmů, v nichž vždy musel být alespoň jeden dospělý a jedno dítě. Většinou se jelo ve dvojicích, ale bylo i několik trojic a čtveřic. Na závod měli všichni tři hodiny a před 13. hodinou se tak začal areál školy opět zaplňovat. Po dojezdu nechybělo drobné občerstvení na doplnění energie a samozřejmě vyhlášení pořadí všech účastníků. Loňské vítězství obhájili Tom a Jerry, na druhém místě skončil tým Petřín a třetí byl tým Brambory. Všichni závodníci obdrželi ceny, za které děkuji našim sponzorům, kterými jsou klatovská firma Rodenstock ČR, Sdružení rodičů při ZŠ, zmrzlina U Honzína a rodinný podnik Potěšení ve skle. Za přípravu trasy, vytvoření mapy a organizaci děkuji svému manželovi Filipu Pelouchovi a synovi Filipovi. V neposlední řadě bych chtěla poděkovat malým i velkým účastníkům závodu za jejich ochotu a čas věnovaný cykloturistice, ale především za společné chvíle strávené se svojí rodinou. Budu se na Vás těšit při dalším ročníku. 

Mgr. Renáta Pelouchová

Baset
Baset
Baset
Baset
Baset
Baset
Baset